Bizden Haberler

Broşür Resimleri

 
 
 

• FİLİZ GÜNDÜZ ve “SİYAHIN İZİ”…

20/11/2016


İstanbul’da yaşamakta olan Dernek Üyemiz Filiz Gündüz yeni yayımlanan şiir kitabını Tüyap 35. İstanbul Uluslararası Kitap Fuarında, okurları için imzaladı.
Sevgili üyemiz kitabının hikayesini; “Lise yıllarından beri şiir yazmaktayım. Uzun zamandır da şiirlerimi bir kitapta toplama düşüncem vardı. Bunu ileride güzel bir anı kalması düşüncesiyle kendim için istedim. Bu niyetle Mayıs ayında İkinci Adama Yayınları ile görüştüm. Ve şiirlerimi yayın evi ile paylaştım. Yayınevi şiirlerimi inceledikten sonra kitap olarak basabileceklerini bildirdiler. Böylece güzel bir yolculuğa çıktım. Yıllardır biriktirdiğim kelimeleri sonunda art arda eklediğimde ortaya “ Siyahın İzi” çıktı” şeklinde ifade etmektedir.
Filiz Gündüz, bu çalışmanın en güzel yanlarından birinin de yayınevi tarafından Tüyap 35. İstanbul Uluslararası Kitap Fuarında imza günü düzenlenmesinin olduğunu ve böyle bir organizasyonun içinde olmaktan duyduğu mutluluğu ifade etmektedir.
Sevgili Filiz, kelimelerinin, ayrı hayatlarda,ayrı diyarlarda yaşıyor olsak da her insanın bir yaşanmışlığına, anısına, sevicine, hüznüne kısacası yüreğine dokunacağını söyleyerek herkese “Hadi Geç Değil”, sevmek için çıktığınız yoldan geri sadece hayallerinizle dönmekten vaz geçin, demektedir.
Değerli üyemizi kutluyor en yakın zamanda Ankara’da kitaplarını imzalamak için bulaşacağımızı belirtmek istiyoruz.

1 2 3 4 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Web Tasarım  Ayra Bilgisayar